Padidinkite savo pajamas turėdami bankomatą
Padidinkite savo pajamas turėdami bankomatą
Turėkite bankomatą savo versle
Turėkite bankomatą savo versle
Ar jūsų vietovėje nėra bankomato?
Ar jūsų vietovėje nėra bankomato?

Savivaldybės

Visiems piliečiams suteikiama patogi ir saugi prieiga prie grynųjų pinigų.

Galimybė gauti grynųjų pinigų yra vertinga paslauga, padedanti augti vietos ekonomikai, todėl manome, kad kiekvienas turėtų turėti galimybę pasirinkti mokėjimo būdą. Dabar bankai kaip niekada anksčiau atsisako savo skyrių ir bankomatų paslaugų, todėl mūsų tikslas – remti vietos ir kaimo bendruomenes, kad kiekvienas gyventojas ar svečias galėtų saugiai ir patogiai naudotis grynaisiais pinigais.

Vykdydami programą „Bankomatai bendruomenėje” mažiname kaimo bendruomenių poreikį vykti į didesnius miestus ir miestelius, nes teikiame vertingą grynųjų pinigų paslaugą jūsų bendruomenės centre.

Be to, savo bankomatų dizainą pritaikome taip, kad būtų paisoma mus priimančių miestų ir bendruomenių aplinkos ir kultūros paveldo, todėl bendradarbiaujame su vietos savivaldybėmis, paveldo departamentais ir vietos menininkais, kad bankomatas taptų ne tik pagrindiniu elementu, bet ir meno kūriniu! Norime, kad mūsų bankomatai išsiskirtų dėl tinkamų priežasčių. Istoriškai svarbiose vietovėse mes intensyviai dirbame su savivaldybėmis ir atitinkamomis tarnybomis, kad užtikrintume, jog bankomatas būtų ne tik įrengtas atsižvelgiant į vietovės specifiką, bet, jei bankomatas bus pašalintas, grąžinsime vietovei jos pradinę būklę.

Nauda savivaldybei:

Mūsų gyventojai vertina sklandų šios paslaugos veikimą ir pinigų išėmimo mokesčius, kurie visiškai prilygsta kitų rinkoje esančių bankomatų mokesčiams.

Mayor OF Becov u Mostu

PREKYBININKŲ

Mūsų bankomatų sprendimai sukurti taip, kad tiktų daugeliui įmonių… mažoms, vidutinėms ar didelėms daugiafunkcinėms įmonėms.

BANKAI

Siūlome bankams ir finansų įstaigoms (FI) sprendimą, kaip panaudoti mūsų technologiją.

PRODUKTAI

Mūsų pardavimų ekspertai kartu su jumis ieškos geriausio sprendimo jūsų verslui, kartu su mūsų įvairiomis paslaugomis.

Susisiekite su mumis
NEMOKAMAS TELEFONAS

Paieška