Padidinkite savo pajamas turėdami bankomatą
Padidinkite savo pajamas turėdami bankomatą
Turėkite bankomatą savo versle
Turėkite bankomatą savo versle
Ar jūsų vietovėje nėra bankomato?
Ar jūsų vietovėje nėra bankomato?

Mažmeninė prekyba

Pinigų reikia visiems… paverskite savo verslą svarbiausiu tašku

Ar žinojote, kad grynieji pinigai vis dar yra pagrindinis atsiskaitymo būdas? Šiandien vartotojai grynųjų pinigų poreikį tenkina tik bankomatuose. Technologijos vystėsi taip, kad bankomatas dabar yra daugiau nei grynųjų pinigų išdavimo įrenginys ir iš naujo apibrėžia bankomatų rinką. Euronet EFT suteikia jums galimybę pasinaudoti šios naujos bankomatų aplinkos teikiamomis galimybėmis

Mūsų bankomatų sprendimai sukurti taip, kad tiktų bet kuriai mažmeninės prekybos įmonei… mažiems, vidutiniams ar dideliems tinklams, turintiems daug svetainių.

Mūsų bankomatus rasite suvenyrų parduotuvėse, spaudos kioskuose, prekybos centruose, parduotuvėse, vaistinėse, prekybos centruose ir kitur.Mūsų bankomatus rasite suvenyrų parduotuvėse, spaudos kioskuose, prekybos centruose, parduotuvėse, vaistinėse, prekybos centruose ir kitur.

MAŽOS IR VIDUTINĖS MAŽMENINĖS PREKYBOS ĮMONĖS

Papildomų paslaugų siūlymas klientams

Mažosios ir vidutinės mažmeninės prekybos įmonės kasdien liudija grynųjų pinigų populiarumą, nes jų klientai nuolat jais naudojasi. Ypač dėl to, kad smulkesnių produktų pirkimai vis dar dažniausiai atliekami grynaisiais pinigais. Šie bankomatai suteikia klientams vertingą prieigą prie grynųjų pinigų ir skatina naujus vartotojus ateiti į jūsų verslą, taip didindami lankytojų srautus.

Mūsų bankomatai užima nedaug vietos, todėl maksimaliai išnaudoja kiekvieną verslo patalpos centimetrą. Mūsų fasadiniai bankomatai, vidaus arba lauko bankomatai bus individualiai pritaikyti prie jūsų erdvės, apribojimų ir reikalavimų, naudojant naujausias technologijas ir apsaugos priemones, kurios užtikrina patogų naudojimą ir griežtus standartus.

Prekybininko nauda:

Mes įsitikinome, kad jie yra profesionalūs, efektyvūs ir patikimi, todėl mielai juos rekomenduojame!

Alan Murphy, MD at Garden Events Ltd.

STAMBŪS MAŽMENININKAI IR TINKLAI.

Savitarnos bankininkystės paslaugos jūsų patalpose

Didelėms mažmeninės prekybos įmonėms, turinčioms vieną ar kelias buveines, naudingas bankomato įrengimas patalpose. Mūsų bankomatų sprendimai suteikia patikimą, patogią ir paprastą prieigą prie grynųjų pinigų klientų pasitikėjimą keliančioje aplinkoje – jūsų. Dėl to padidės pardavimai ir nuolatiniai klientai, kurie pasitiki jūsų verslu ir teikiamomis paslaugomis! Kartu su mūsų standartiniu galutiniu grynųjų pinigų išėmimo iš bankomato vertės pasiūlymu sumažės jūsų veiklos grynųjų pinigų valdymo išlaidos, todėl jūsų darbuotojai galės sutelkti dėmesį į savo pagrindinę funkciją – aptarnauti jūsų klientus.

Prekybininko nauda:

SVETINGUMAS IR LAISVALAIKIS

Suteikdami galimybę vietoje išsikeisti grynųjų pinigų, klientai greičiausiai pasiliks ilgiau ir pasinaudos jūsų paslaugomis.

ORO UOSTAI IR KELIONIŲ CENTRAI

Mūsų bankomatuose teikiamos įvairios valiutos išdavimo, dinaminio valiutos konvertavimo, pinigų išėmimo be kortelės, bankomatų reklamos ir kitos paslaugos.

PRODUKTAI

Mūsų pardavimų ekspertai kartu su jumis ieškos geriausio sprendimo jūsų verslui, kartu su mūsų įvairiomis paslaugomis.

KONTAKTAS

Norite sužinoti daugiau? Užpildykite mūsų internetinę formą ir mes kuo greičiau su jumis susisieksime.

Susisiekite su mumis
NEMOKAMAS TELEFONAS

Paieška