Padidinkite savo pajamas turėdami bankomatą
Padidinkite savo pajamas turėdami bankomatą
Turėkite bankomatą savo versle
Turėkite bankomatą savo versle
Ar jūsų vietovėje nėra bankomato?
Ar jūsų vietovėje nėra bankomato?

Bankomatų sprendimai kiekvienam

„Euronet” EFT bankomatų sprendimai skirti įvairiems verslo sektoriams ir sukurti taip, kad tiktų jūsų verslo aplinkai, tenkinant jūsų ir jūsų klientų grynųjų pinigų poreikius.

Kaip „Euronet” EFT bankomatų prekiautojui, jums bus suteikta sklandi patirtis, kai mes prisiimame atsakomybę už:

Mūsų siūlomi bankomatai pritaikyti dirbti tiek didelėms, tiek mažoms įmonėms, ir nepriklausomai nuo to, kokio tipo bankomatas jums bus pasiūlytas, jis turės naujausias technologijas, atnaujintą programinę įrangą ir pirmaujančias funkcijas, pavyzdžiui, DIP kortelių skaitytuvus (apsaugančius nuo pagrobtų kortelių) ir bekontaktį potencialą.

Mūsų bankomatus galima rasti įvairiuose komerciniuose sektoriuose – nuo mažų ir vidutinių mažmenininkų iki didelių mažmeninės prekybos tinklų; prekybos centruose, prekybos centruose, viešbučiuose, kelionių centruose, pavyzdžiui, oro uostuose, traukinių stotyse ir uostuose. Taip pat dirbame miestų centruose ir bendradarbiaujame su vietos savivaldybėmis teikdami bankomatų paslaugas atokesnėse ir kaimo vietovėse, kuriose bankai panaikina arba uždaro savo veiklą.

BANKAI

Siūlome bankams ir finansų įstaigoms (FI) sprendimą, kaip panaudoti mūsų technologiją.

SVETINGUMAS IR LAISVALAIKIS

Suteikdami galimybę vietoje išsikeisti grynųjų pinigų, klientai greičiausiai pasiliks ilgiau ir pasinaudos jūsų paslaugomis.

ORO UOSTAI IR KELIONIŲ CENTRAI

Mūsų bankomatuose teikiamos įvairios valiutos išdavimo, dinaminio valiutos konvertavimo, pinigų išėmimo be kortelės, bankomatų reklamos ir kitos paslaugos.

MAŽMENINĖ PREKYBA

Mūsų bankomatų sprendimai sukurti taip, kad tiktų bet kuriai mažmeninės prekybos įmonei… mažiems, vidutiniams ar dideliems tinklams, turintiems daug svetainių.

Susisiekite su mumis
NEMOKAMAS TELEFONAS

Paieška