Padidinkite savo pajamas turėdami bankomatą
Padidinkite savo pajamas turėdami bankomatą
Turėkite bankomatą savo versle
Turėkite bankomatą savo versle
Ar jūsų vietovėje nėra bankomato?
Ar jūsų vietovėje nėra bankomato?

Apie

Vykdome mokėjimus, kurie sujungia įmones ir vartotojus.

Nuo 1994 m. „Euronet EFT” teikia nepriklausomai valdomus bankomatus visame pasaulyje. Nuo pirmojo bankomato Vengrijoje mes augome, tobulėjome ir plėtėme savo bankomatų pasiūlą bei mokėjimų galimybes Europoje, Azijoje ir Amerikoje. Dabar valdome daugiau kaip 50 000 bankomatų, kurie kasmet suteikia prieigą prie grynųjų pinigų milijonams klientų. Įvairialypis bankomatų portfelis leidžia mums suteikti labai reikalingą prieigą prie grynųjų pinigų ir paslaugų įvairioms įmonėms ir vartotojams, įskaitant kaimo ir atokias bendruomenes.

Dėl mūsų unikalių santykių „Euronet EFT” turi prieigą prie „Euronet Worldwide” pasaulinio mokėjimo tinklo ir jų moderniausios REN technologijos. Pasinaudodami šia galimybe, galime siūlyti individualias ir novatoriškas paslaugas, kurios suteikia fizinių ir skaitmeninių mokėjimų galimybes mūsų bankomatuose, įskaitant grynųjų pinigų išėmimą be kortelių, grynųjų pinigų įmokėjimą, mokėjimus QR kodais / brūkšniniais kodais, pinigų pervedimus, skaitmenines dovanų korteles, taip pat kelių valiutų išdavimo ir dinaminio valiutos konvertavimo galimybes. Šios paslaugos skiriasi priklausomai nuo šalies ir susitarimų su atitinkamomis valdymo institucijomis.

Taip pat bendradarbiaujame su bankais ir finansų įstaigomis, kurios nori valdyti savo bankomatų tinklus, bet ir plėstis, kad būtų daugiau klientų prieigos taškų, siūlydami savo unikalią technologiją ir sprendimą „ATM kaip paslauga”.

„Euronet Worldwide” šeima


Euronet Worldwide yra saugių sandorių apdorojimo ir pažangiausių mokėjimų technologijų kūrimo pramonės lyderė. Kasmet mūsų keli pasauliniai tinklai apdoroja milijardus operacijų.
PRANEŠIMAI SPAUDAI

Ria Money Transfer (“Ria”) yra pasaulinė pinigų pervedimo pramonės lyderė, teikianti paslaugas daugiau nei 507 000 vietų daugiau nei 160 šalių. Be pinigų pervedimo paslaugų, „Ria” siūlo čekių išgryninimo, sąskaitų apmokėjimo, valiutos keitimo ir skaitmeninio išankstinio mokėjimo turinio paslaugas pasirinktose rinkose.
FACEBOOK | TWITTER

epay yra pasaulinis išankstinio mokėjimo produktų teikėjas ir platinimo tinklas, turintis mažmeninės prekybos tinklą, kurį sudaro apie 739 000 prekybos vietų maždaug 325 000 mažmeninės prekybos vietų visame pasaulyje. „epay” yra elektroninių mokėjimo sprendimų, mažmeninių grynųjų pinigų surinkimo sistemų inovacijų lyderė.

Xe teikia išsamius tarptautinių pinigų pervedimų ir valiutos rizikos valdymo (apsidraudimo) sprendimus. Jų užsienio valiutos specialistų komanda dirba su įvairaus dydžio Jungtinės Karalystės įmonėmis, kad pagerintų jų valiutos keitimo rezultatus.
BLOG

Dolphin Debit Access suteikia finansų įstaigoms efektyvesnę alternatyvą vidiniam bankomatų valdymui. Ji teikia visas bankomatų tinklo paslaugas, kurios nekelia rūpesčių ir apima visus bankomatų valdymo aspektus – nuo vietos paruošimo ir įrangos įsigijimo iki sistemos atnaujinimo ir grynųjų pinigų valdymo.

Euronet Merchant Services suteikia galimybę pasiūlyti savo klientams specializuotas naujoviškas paslaugas, įskaitant kortelių priėmimą, DCC sprendimus ir mokesčių grąžinimą. Jie turi platų klientų portfelį – nuo 5 žvaigždučių Londono viešbučių iki pasaulyje pirmaujančių drabužių ir juvelyrinių dirbinių prekės ženklų.

Pure Commerce Euronet Worldwide Inc” įmonių grupei ir yra pirmaujanti fintech sprendimų teikėja bankų ir prekybininkų partneriams visame pasaulyje. Jie specializuojasi valiutų ir kelių valiutų įgyjamų mokėjimų sprendimų srityje, taip pat prekybininkų daugiakanalės integracijos srityje.

Innova Taxfree yra įmonė, kuri specializuojasi PVM grąžinimo užsienio turistams srityje. „Innova” veikia didžiausiose Europos šalyse ir siūlo neapmokestinamųjų pajamų, rinkodaros ir komunikacijos paslaugas. Jos teikiamomis paslaugomis prekės ženklams ir mažmenininkams siūlomos visos administracinės ir apskaitos procedūros, susijusios su PVM grąžinimu, visiškai nemokamai.
NAUJIENOS

Karjera „Euronet EFT

Darbas „Euronet EFT” – tai ne tik darbas, bet ir karjera pasaulinėje mokėjimų paslaugų teikėjo įmonėje, kurios veiklos pagrindas – žmonės. Norite prisijungti prie profesionalų komandos, kuri teikia bankomatų sprendimus milijonams žmonių 365 dienas per metus?

Ar esate pasirengę prisidėti prie verslo, kuris remiasi verslumo dvasia ir kuriame kiekvienas prisideda prie sėkmės, kūrimo? Jei atsakymas yra „taip„, tuomet norime jus išgirsti!

Daugiau informacijos apie karjeros galimybes „Euronet EFT” rasite paspaudę toliau esantį mygtuką.

Susisiekite su mumis
NEMOKAMAS TELEFONAS

Paieška