Ar jūsų vietovėje nėra bankomato?
Ar jūsų vietovėje nėra bankomato?
Padidinkite savo pajamas turėdami bankomatą
Padidinkite savo pajamas turėdami bankomatą
Turėkite bankomatą savo versle
Turėkite bankomatą savo versle

Klientas

Mūsų bankomatų rasite visame pasaulyje, todėl kiekvienas gali saugiai gauti grynųjų pinigų. Norime suteikti mokėjimo pasirinkimo galimybę ir būti šalia, kai grynieji pinigai yra vienintelė išeitis.

Siekiame, kad „Euronet” EFT bankomatų naudojimas būtų paprastas, tačiau jums gali kilti klausimų. Toliau rasite keletą dažniausiai užduodamų klausimų, patarimų, kaip saugiai naudotis bankomatu, ir keletą naudingų tinklaraščių.

Jei susidūrėte su problema, susijusia su bet kuriuo iš mūsų bankomatų, spustelėkite toliau esantį mygtuką ir susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

DUK

Peržiūrėkite keletą dažniausiai užduodamų klausimų

Kokio tipo korteles priima „Euronet“ bankomatas?

„Euronet“ priima šias korteles: visas VISA korteles, įskaitant „VPay“, PLUS, „Electron“, visas „MasterCard“ korteles, įskaitant „Maestro“ ir „Cirrus“, JCB, CUP / UPI („China Union Pay“), „ServiRed“ ir AMEX.

Koks dienos grynųjų pinigų išėmimo limitas?

Bankas nustato dienos grynųjų pinigų išėmimo sumą ar operacijų skaičių, naudojant bankomatus ir kasas, bet ne „Euronet“. Tai gali skirtis priklausomai nuo kortelės kilmės ir tipo. Jūsų kortelės teikėjas galės suteikti daugiau informacijos apie tai.

Kas atsakingas, jei bankomatas neveikia?

„Euronet“. Jei iškilo problemų dėl bankomato, nedelsdami susisiekite su „Euronet“ klientų aptarnavimo skyriumi, kuris imsis reikiamų veiksmų, kad bankomatas būtų kuo greičiau suremontuotas. „Euronet“ klientų aptarnavimo skyriaus numeris yra 00370 520 526 93

Pinigai nebuvo išduoti, tačiau buvo nuskaityti nuo mano sąskaitos. Kaip susigrąžinti pinigus?

Prašome susisiekti su „Euronet“ klientų aptarnavimo komanda ir savo banku, praneškite jiems apie šį incidentą. Abu subjektai kartu stengsis išspręsti šią problemą. „Euronet“ klientų aptarnavimo skyriaus numeris yra 00370 520 526 93

Bankomatų sauga

Saugiai naudokitės šiais naudingais patarimais, kai naudojatės bet kuriuo bankomatu

Patikrinkite bankomatą

Prieš naudodamiesi bankomatu visada patikrinkite, ar nėra neįprastų daiktų ar kitų pažeidimų (pvz., ar yra kas nors uždėta ant kortelių skaitytuvo)! Jei ant bankomato pamatote ką nors neįprasto arba rodomas klaidos pranešimas, nenaudokite šio bankomato.

Būkite saugūs naudodamiesi bankomatu

Stovėkite prie bankomato taip, kad niekas nematytų jūsų PIN kodo ar kiek pinigų išėmėte. Siūlome įvedant PIN kodą jį uždengti ranka ir prieš pasiimdami grynuosius pinigus ar kortelę, apsidairykite, ar nėra už jūsų stovinčių asmenų?

Niekada

Niekada neteikite jokios informacijos nepažįstamam asmeniui, ypač kortelės, banko sąskaitos ar PIN duomenų, net tuo atveju, jei jie teigia, jog yra banko darbuotojai. Visada tiesiogiai susisiekite su savo banku arba su „Euronet“!

Susisiekite su mumis
NEMOKAMAS TELEFONAS

Paieška